APIE MUS

Įkurta 1991 m., „ standford group “, pirmoji pramonėje, pradėjusi planuoti savo kolektyvizacijos plėtros projektą, po beveik 30 metų turi: „ standford industrial (hongkong) co., ltd.“, shenzhen standford industries co., ltd., shenzhen standford donghong cloth co., ltd., shenzhen juncai buckle co., Ltd., shenzhen mengxin luggage co, ltd, grupės verslas apima visą gamybos procesą siuvimo produktų, įskaitant r & d, gamybos ir pardavimo audinių, diržai, sagtis ir užtrauktukas. Grupė turi: pažangių verpimo, audimo, dažymo ir apdailos vieno langelio pažangios audimo juostos, virvių gamybos įrangos; didelių importuotų audinių gamybos linijos; pilnas užtrauktukas ir sagtis gamybos įranga; kompiuterizuotos siuvimo apdorojimo įrangos įvairovė, taip pat atraminė tikrinimo įranga. Kiekvienos grupės įmonės gamyba atitinka tarptautinius/nacionalinius aplinkos apsaugos reikalavimus. Dėl grupės išlaidų pranašumo audinių, diržų, užtrauktukų, sagčių ir siuvimo perdirbimo, mes galime suteikti klientams vieno langelio tiekimo grandinės valdymą, tyrimų ir plėtros, mėginių ėmimo ir gamybos, ir toliau kurti maksimalų vertę klientams. Ekonominė globalizacija kelia galimybių ir iššūkių. „ Standford group “ir toliau pranoks save, didins bendrą konkurencingumą ir sieks tapti pirmaujančia lyginamųjų testų įmone pramonėje.

Rodyti daugiau

žINIOS

Kaip pasirinkti kintamą diržas traukti užtikrinti produkto kokybę

Pagrindinis kintamų diržų traukos gamyklos produktas yra kintamas diržo traukimas, kuris yra labai paplitęs mūsų gyvenime, ypač drabužiuose.

2022-06-15 Rodyti daugiau

Kaip siūti kintamą diržas traukti

A. sulenkite ir siūti audinio suformuoti cilindrinės formos b. atidaryti siūlės pašalpa, sulenkite audinio kraštą per pusę elastinės juostos pločio, ir siūti. Palikite 2cm prie siūlės dėvėti kintamą diržas traukti.

2022-06-17 Rodyti daugiau

In-house testas

2021-01-15 Rodyti daugiau

Medvilnės imitacijos diržų tiekėjai papasakoja grynos medvilnės diržų savybes

Higroskopiškumas: medvilniniai diržai turi gerą higroskopiškumą. Normaliomis aplinkybėmis diržas gali sugerti vandenį į aplinkinę atmosferą, o jo drėgnumas yra 8-10%, todėl jis liečia žmogaus odą ir verčia žmones jaustis grynais.

2022-06-20 Rodyti daugiau

Naudoti imitacijos medvilnės diržas

Kai jis ateina į imitacijos medvilnės diržas, daugelis žmonių gali nežinoti, kas tai yra.

2022-06-21 Rodyti daugiau

Spalvų stiprumas dažant medvilninius diržų gaminius

Spalvų tvirtumas yra vienas iš svarbių tekstilės diržų kokybės rodiklių. Vadinamasis spalvų tvirtumas reiškia, kiek dažytų medvilninių diržų spalva išlieka tvirta veikiant fiziniam ir cheminiam poveikiui,

2022-06-22 Rodyti daugiau

Kaip išvengti imitacijos medvilniniai diržai nuo šlapių

2022-06-23 Rodyti daugiau

Krūtinkaulio diržo reguliatoriaus naudojimas

Nesvarbu, ar tai pečių maišelis, kuprinė ar mokyklos krepšys, jei maišelio pečių diržas yra per ilgas, jis ne tik lengvai nukris, būti nepatogus nešioti, ir nebus atrodo gerai, ką reikia padaryti, kad išspręstų problemą? Krūtinkaulio diržo reguliatorius gali padėti jums išspręsti šią problemą

2021-05-14 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau